Widzew Łódź - strona nieoficjalna

pon.

Ekstraklasa

Piłką nożną interesuje się 17 milionów Polaków.

Reklama na Widzewie jest jak możliwość dania wizytówki Państwa firmy każdemu z nich. Dzięki tak masowej popularności piłka nożna stała się dla najlepszych firm jednym z najbardziej atrakcyjnych narzędzi marketingowych.

Oferujemy Państwu cały potencjał Widzewa. Dzięki reklamie na stadionie Państwa firma uzyska wiele korzyści płynących z siły komunikacyjnej klubu, który jest legendą oraz z transferu wartości kojarzonych z klubem na własną markę. Firma, która dzisiaj inwestuje w reklamę na Widzewie jest kojarzona z dynamiką, sprawnością, skutecznością i siłą, a także piękną historią, gwiazdami, legendami piłkarskimi i budową przyszłości polskiego futbolu.

Nasz Klient ma prawo do pełnego pełnego wykorzystania potencjału marketingowego naszego stadionu:
- zamieszczenie logo na koszulkach piłkarzy
- rozmieszczenie reklam na bandach i tablicach
- wykorzystanie pozostałych nośników reklamowych, m.in., wydruki na płycie boiska, materiały poligraficzne klubu, bilety, karnety i wydawnictwa okolicznościowe

Oprócz nośników promocyjnych dostępnych na wszystkich obiektach sportowych, oferujemy niestandardowe formy reklamy i jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie naszych Klientów, m.in.:
- stoiska promocyjne na wyznaczonych trybunach i miejscach na stadionie
- prezentację firmy podczas meczu
- organizowanie animacji konkursów na płycie boiska
- dystrybucję materiałów reklamowych na terenie stadionu

Firma, która wykorzystuje marketingowo widowisko sportowe, zawsze otrzymuje więcej, zyskuje emocje kibiców, zawodników i zjednuje sobie sympatyków Klubu, a te wartości są po prostu BEZCENNE.

Reklama na Widzewie to sposób, dzięki któremu produkty lub usługi naszych Klientów świecą jasnym blaskiem i wyróżniają się na tle innych.  Nie tylko dobry pomysł i odpowiedni projekt decydują o sukcesie kampanii. Liczy się także rzetelność realizacji, dobór właściwych nośników oraz jakość i terminowość działań. A o to niech będą Państwo spokojni.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za końcowy efekt naszej pracy!

Remis Przy al. Piłsudskiego!
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Czy Widzew Łódź Powinni Zamknąć?

Czy 30 Maja (czwartek)Widzew Wygra z Korona Kielce?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.