Widzew Łódź - strona nieoficjalna

pon.

Ekstraklasa

Współpraca

Nasza oferta współpracy to odpowiedź na potrzeby firm, które chcą lepiej i bardziej efektywnie docierać do nowych klientów, wzmacniać ich lojalność i podnosić świadomość marki, a tym samym swoje zyski.

W związku z rosnącym zainteresowaniem najlepszych firm sportem jako dynamicznym nośnikiem informacji handlowej oraz biorąc pod uwagę zróżnicowane zapotrzebowania Klientów Widzew Łódź przedstawia profesjonalne narzędzia kształtowania wizerunku z wykorzystaniem magicznej mocy futbolu.

Różnorodność narzędzi reklamowych, duża swoboda w doborze interesujących form promocji oraz nastawienie na realizację strategii przyjętej przez firmę i ukierunkowanie na cele umożliwiają wybór najbardziej odpowiadających potrzebom Klientów pakietów.

Komfortowe warunki oglądania widowiska sportowego, spotkania z piłkarzami i najważniejszymi osobistościami polityki, biznesu i sportu oraz uczestnictwo w wyjątkowych wydarzeniach organizowanych przez Widzew - to tylko niektóre z wielu korzyści płynących ze współpracy partnerskiej z Widzewem Łódź.

Widzew jako ostatni polski klub grał w Lidze Mistrzów. Naszym celem jest powrót do tych elitarnych rozgrywek. Zapraszamy do uczestnictwa w naszym wspólnym przedsięwzięciu, jakim jest Wielki WIDZEW!

Remis Przy al. Piłsudskiego!
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Czy Widzew Łódź Powinni Zamknąć?

Czy 30 Maja (czwartek)Widzew Wygra z Korona Kielce?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.